Darbuotojai

Pedagogai

Eil. nr.Vardas, pavardėPareigos, pareigybių aprašymaiIšsilavinimas, įgyta kvalifikacijaKvalifikacinė kategorijaKontaktai
1.Aurelija ČepukienėDirektorėAukštasis
1. Ikimokyklinio auklėjimo metodininkas ir auklėtojas
2. Surdopedagogas ir logopedas
II vadybinė kategorija, vyresnysis surdopedagogasaurelija.cepukiene@sdrugelis.lt
Tel.
+370 41 524489
+370 683 03378
2.Jolita Uljanovienė

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui;

Surdopedagogė

Aukštasis
1. Pradinių klasių mokytojas
2. Surdopedagogas
III vadybinė kategorija,
surdopedagogas metodininkas (pradinių klasių mokytojas)
jolita.uljanoviene@sdrugelis.lt
Tel. +370 683 03378
3.Gintarė KaminskienėAuklėtoja (ankstyvojo ugd. grupė „Švelnukai“) Aukštasis
1. Ikimokyklinės įstaigos auklėtojas ir priešmokyklinio ugdymo pedagogas
2. Medicinos sesuo
Ikimokyklinio ugdymo auklėtojasgintare.kaminskiene@sdrugelis.lt
Tel. +370 41 524489
4. Ieva DigriuvienėAuklėtoja (ankstyvojo ugd. grupės „Skruzdėliukai“, „Švelnukai“)
Aukštasis
Ikimokyklinės įstaigos auklėtojas
Ikimokyklinio ugdymo auklėtojasieva.digriuviene@sdrugelis.lt
Tel.+370 41 524489
5.Airida BubelienėAuklėtoja (ankstyvojo ugd. grupė „Skruzdėliukai“)

Aukštasis
Ikimokyklinės įstaigos auklėtojas ir priešmokyklinio ugdymo pedagogas
airida.bubeliene@sdrugelis.lt
Tel.+370 41 524489
6.Asta AlšauskienėAuklėtoja (ikimokyklinio ugdymo grupė „Bitutės“) Aukštesnysis
Ikimokyklinių įstaigų auklėtojas
Ikimokyklinio ugdymo vyr. auklėtojasasta.alsauskiene@sdrugelis.lt
Tel.+370 41 524489
7.Vilma GurejevienėAuklėtoja (ikimokyklinio ugd. grupės „Boružėlės“, „Bitutės“) Aukštesnysis
Ikimokyklinių įstaigų auklėtojas
Ikimokyklinio ugdymo vyr. auklėtojasvilma.moliene@sdrugelis.lt
Tel.+370 41 524489
8.Alė JankauskienėAuklėtoja (ikimokyklinio ugdymo grupė „Boružėlės“)



Aukštasis
1. Ikimokyklinio auklėjimo metodininkas ir auklėtojas
2. Specialusis pedagogas (surdopedagogas) ir logopedas
Ikimokyklinio ugdymo auklėtojasale.jankauskiene@sdrugelis.lt
Tel. +370 41 524489
9.Alma ČiužauskienėPriešmokyklinio ugdymo pedagogė (priešmokyklinio ugd. grupė „Drugeliai“) Aukštesnysis
Ikimokyklinių įstaigų auklėtojas
Ikimokyklinio ugdymo auklėtojasalma.ciuzauskiene@sdrugelis.lt
Tel. +370 41 524489
10.Vaiva PocevičienėPriešmokyklinio ugdymo pedagogė (priešmokyklinio ugd. grupė „Drugeliai“);

Meninio ugdymo mokytoja (pedagogė)
Aukštasis
1. Pradinių klasių ir muzikos mokytojas
2. Edukologijos magistras (švietimo vadyba)
Priešmokyklinio ugdymo pedagogas, meninio ugdymo mokytojasvaiva.poceviciene@sdrugelis.lt
Tel. +370 41 524489
11. Justinas BubelisJudesio korekcijos mokytojas (pedagogas)

Aukštasis
1. Kineziterapeutas
2. Specialusis pedagogas
Judesio korekcijos pedagogasjustinas.bubelis@sdrugelis.lt
Tel.+370 41 524489
12.Stasys Kazlauskas Meninio ugdymo mokytojas (pedagogas)



Aukštasis
1. Kultūros – švietimo darbuotojas baletmeisteris – pedagogas
2. Pradinių klasių mokytojas
Choreografijos mokytojas metodininkasstasys.kazlauskas@sdrugelis.lt
Tel.+370 41 524489
13.Jurgita NiauronienėLogopedė Aukštasis
Specialusis pedagogas (specialiosios pedagogikos ir logopedijos studijų programa)
Logopedasjurgita.niauronine@sdrugelis.lt
Tel. +370 41 524489

Nepedagoginiai darbuotojai

adobe Nepedagoginių darbuotojų atliekamos funkcijos ir pareigybei keliami specialieji reikalavimai