Prevencinis renginys „112“

        Šiaulių lopšelyje-darželyje „Drugelis“ vyko prevencinis renginys „112“, skirtas Europos skubios pagalbos numeriui paminėti. Įstaigoje svečiavosi Šiaulių apskrities Kelių policijos tarnybos veiklos organizavimo ir prevencijos poskyrio specialistė Kristina Strelcovienė. Pareigūnė vaikams priminė apie telefono numerį 112 ir galimybę juo išsikviesti  policininkus, ugniagesius, gelbėtojus ar greitosios medicinos  pagalbos specialistus, paaiškino, kokiais atvejais galima skambinti Europos skubios pagalbos telefono numeriu 112  – atsitikus traumai, kai nėra šalia suaugusiojo, susirgus, degant patalpoms, kai žmogus prašo pagalbos, atkreipė dėmesį, kad skambinant svarbu  pasakyti savo vardą, pavardę, tikslų adresą.

        Renginio dalyviai buvo pakviesti į lopšelio-darželio kiemą, kur jų  laukė staigmena -– tikras policijos automobilis, kuris vaikams sukėlė džiugias emocijas – nes policijos mašiną jie galėjo apžiūrėti iš arti, paliesti ir išgirsti jos garsinį  signalą. Vaikai prisiminė saugaus eismo taisykles, aptarė, kodėl reikia  tamsiu paros metu segėti atšvaitus, diskutavo, kur  ir kaip saugiai galima pereiti gatvę, kodėl svarbu važiuojant automobiliu prisisegti saugos diržus.

        Pareigūnė palinkėjo vaikams saugaus kelio ir padovanojo visiems po atšvaitą.

        Dėkojame Šiaulių apskrities Kelių policijos tarnybos veiklos organizavimo ir prevencijos poskyrio specialistei Kristinai Strelcovienei už bendradarbiavimą.

        Socialinė pedagogė Justina Lukoševičienė, visuomenės sveikatos specialistė Jordana Kurtinaitienė, logopedė Jurgita Niauroonienė