STEAM inžinerinės dirbtuvės „3D statiniai“

Šiaulių miesto savivaldybės iniciatyva nuo 2020 m. rudens penkiuose Šiaulių lopšeliuose-darželiuose pradeda veikti STEAM centrai. Įkurtos naujos erdvės vaikų ugdymui Šiaulių lopšeliuose-darželiuose „Berželis“, „Drugelis“, „Pasaka“, Pupų pėdas“, Žirniukas“.

Centrai aprūpinti naujomis priemonėmis ir įranga, kuri padės plėtoti vaikų matematinio, gamtos pažinimo, inžinerijos, meninių ir konstravimo, IKT gebėjimų ugdymą.

STEAM – tai patirtinis ugdymas, apjungiantis mokslą, inžineriją, menus, technologijas ir matematiką. Tai moderni ugdymosi kryptis plačiai taikoma pasaulyje jau ir ikimokykliniame ugdyme.

Konstravimas įvairiais konstruktoriais yra vaikų mėgstama veikla, tad „Boružėlių“ grupės ugdytiniai buvo pakviesti į „Išmaniąją STEAM Moksliuko laboratoriją“, kurioje kūrė 3D statinius iš šiaudelių konstruktorių. Vaikai konstravo statinius ir individualiai, ir bendradarbiaudami grupelėmis, tarėsi, ieškojo būdų, kad sukonstruotas statinys būtų stabilus, tobulino kūrybiškumo, problemų sprendimo ugdymosi sritis.

Mažieji noriai pasakojo, ką pastatė, konstravimo procesas ir rezultatas jiems suteikė daug džiugių emocijų. Baigę savo statinius ugdytiniai juos vaizdavo piešdami išmaniojoje lentoje, lygino piešinį su tikru statiniu.

Šiaudelių konstruktoriai puiki priemonė eksperimentuoti, patirti, mokytis, kurti ir kaupti patirtis. Ankstyvas inžinerijos integravimas ikimokyklinio ugdymo įstaigoje skatina vaikus šiame moksle atrasti ir suprasti kitas mokslo sritis, tokias reikalingas šiandieniniame pasaulyje.

DŽIAUGIAMĖS IR DIDŽIUOJAMĖS IŠMANIĄJA STEAM MOKSLIUKO LABORATORIJA.

Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja Ieva Jankūnaitė

Paieška

2 laisvos vietos (nuo 2021 m. rugsėjo 1 d.) 2018 m. gimimo vaikams.

Socialiniai tinklai

Parama

Kviečiame skirti 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio Šiaulių lopšeliui-darželiui ,,Drugelis“. Skirdami paramą, Jūs prisidėsite prie lopšelio-darželio ,,Drugelis“ vaikų ugdomosios aplinkos gerinimo, modernizavimo ir saugumo.

Detali paramos skyrimo instrukcija >>>

Archyvas

Steigėjas

           Steigėjas

Šiaulių lopšelis-darželis „Drugelis“
Įstaigos kodas 190527487
A. s. LT59 7300 0100 7569 9249
AB „Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Rūta Šiaučiulienė – direktorė

Vilniaus g. 123 A 76354 Šiauliai
Tel. (8-41) 524489 (raštinės vedėja)
El. p. drugelis@sdrugelis.lt
Pirmadienis-penktadienis 7.00-17.30

2021 © Šiaulių l-d „Drugelis“
Uždaryti valdymo meniu