Atsisveikinimo su Kalėdų eglute renginiai

        Sausio 6-10 dienomis Šiaulių lopšelyje-darželyje „Drugelis“ vyko atsisveikinimo su Kalėdų eglute šventės „Ačiū Tau, Kalėdų eglute!“ renginiai.

        Pirmadienį vis dar pasipuošusi žaliaskarė mažųjų įstaigos lankytojų laukė darželio salėje. Susirinkę vaikai ir auklėtojos drauge prisiminė praėjusias šventes, pasidalino įspūdžiais ir aptarė, kuo ypatinga yra sausio 6-oji diena, prisiminė ir pakartojo Trijų Karalių atkeliavimo istoriją, jų vardus, aptarė jų dovanų reikšmes. Auklėtoja A. Čiužauskienė perskaitė vaikams laišką, kurį jai įteikė visus lankantys Trys Karaliai. Vaikai labai noriai ir sąžiningai atliko Trijų Karalių deleguotas užduotis bei pažadėjo namų durų staktas pažymėti Trijų Karalių simbolika, kuri saugos ir globos vaikučius visus metus.

        Antradienį ir trečiadienį vaikai, panaudodami įvairias meninės raiškos priemones, savo darbeliuose vaizdavo Tris karalius.

        Ketvirtadienį Šiaulių lopšelio-darželio „Drugelis“ bendruomenė atsisveikino su Kalėdų eglute, kuri  mus džiugino per gražiausias metų šventes. Puikiai nusiteikę  „Skruzdėliukų“, „Švelnukų“, „Drugelių“ bei dvimečiai „Žiogelių“ grupių vaikai eglutę papuošė obuoliais, morkomis, kopūstų lapais ir kitomis daržovėmis.

        Mažųjų papuošta eglutė kartu su „Bitučių“, „Boružėlių“ ir keturmečiais „Žiogelių“ grupių vaikais iškeliavo į Šiaulių Jaunųjų gamtininkų centro žirgyną. ir kaip delikatesas buvo atiduota žirgams.

       Norime padėkoti visiems atsisveikinimo su Kalėdų eglute šventės dalyviams už smagią nuotaiką ir neišdildomus įspūdžius.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolita Uljanovienė