„Drugelių“ grupės STEAM veikla „Mokausi gamtoje ir iš gamtos“

        Gamta – nepakartojama erdvė STEAM veiklai. Čia natūralios priemonės, tikri, neišgalvoti pavyzdžiai, vis kitas priežasties ir pasekmės kontekstas. STEAM veiklos gamtoje yra praktinės ir paremtos įgūdžiais. Jų metu vaikai atlieka skirtingus eksperimentus, renka duomenis, kuriuos pritaiko realiame gyvenime.

        Gegužės 4-8 dienomis „Drugelių“ grupės vaikai mokėsi gamtoje ir iš gamtos. Mažieji atlikinėjo eksperimentus: merkė į vandenį, juostelėmis padalintą, pienės kotelį ir stebėjo kaip jis ima garbanotis. Taip pat pienės žiedelius panaudojo matematiniam skaičiavimui. Akmenukų bokšto statymui pasitelkė visą loginį mastymą. Lygindami, matuodami, skaičiuodami neprarado atkaklumo ir suprato, kad reikia rinktis kuo plokštesnius akmenėlius ir statyti juos nuo didžiausio iki mažiausio, norint didelio ir tvirto bokšto. Įprasmindami savo grupės pavadinimą išsikirpo drugelio formos trafaretą ir gamtoje kūrybiškai ieškojo pačių unikaliausių drugelio spalvų.

        Savaitė buvo kupina džiaugsmingų emocijų, nestigo nuostabos gamtos atradimuose.

        Daugiau STEAM veiklos „Mokausi  gamtoje ir iš gamtos“ akimirkų rasite paspaudę ant nuorodos:  https://www.facebook.com/l.d.drugelis/videos/2754417704684058/

 

Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja Greta Rekašienė

 

 

Paieška

2 laisvos vietos (nuo 2021 m. rugsėjo 1 d.) 2018 m. gimimo vaikams.

Socialiniai tinklai

Parama

Kviečiame skirti 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio Šiaulių lopšeliui-darželiui ,,Drugelis“. Skirdami paramą, Jūs prisidėsite prie lopšelio-darželio ,,Drugelis“ vaikų ugdomosios aplinkos gerinimo, modernizavimo ir saugumo.

Detali paramos skyrimo instrukcija >>>

Archyvas

Steigėjas

           Steigėjas

Šiaulių lopšelis-darželis „Drugelis“
Įstaigos kodas 190527487
A. s. LT59 7300 0100 7569 9249
AB „Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Rūta Šiaučiulienė – direktorė

Vilniaus g. 123 A 76354 Šiauliai
Tel. (8-41) 524489 (raštinės vedėja)
El. p. drugelis@sdrugelis.lt
Pirmadienis-penktadienis 7.00-17.30

2021 © Šiaulių l-d „Drugelis“
Uždaryti valdymo meniu