Edukacinis muzikinis rytmetis „Perkusija ir ritmas“

        Penktadienio rytas visus Šiaulių lopšelio-darželio „Drugelis“ vaikus ir pedagogus skambiai sukvietė į salę – ten visus pasitiko perkusinių instrumentų skleidžiami garsai ir nuostabūs ritmai. Įstaigoje  svečiavosi muzikos pedagogas, grupės „Ritmas Kitaip“ įkūrėjas ir vadovas Arūnas Banys. Jis supažindino vaikus su perkusinių instrumentų atsiradimo istorija, atskleidė jų gamybos subtilybes ir pademonstravo įvairiausius grojimo būdus. Vaikai sužinojo instrumentų pavadinimus, dalyvavo ritmo lavinimo pratybose, aktyviai stebėjo muzikuojantį pedagogą bei patys grojo įvairiausiais perkusiniais instrumentais. Muzika išjudino visus iki vieno: vaikai krykštavo, plojo, trypė, pedagogai aktyviai jiems pritarė.

        Su Arūnu Baniu bendradarbiausime ir ateityje – jau lapkričio 28 d. Šiaulių lopšelio-darželio „Drugelis“ vaikai vyks į Šiaulių 1-ąją muzikos mokyklą, kur apžiūrės mokykloje esančią perkusinių instrumentų kolekciją.

        Dėkojame muzikos pedagogui, grupės „Ritmas Kitaip“ įkūrėjui ir vadovui, Arūnui Baniui už nuoširdų dalyvavimą ugdymo procese.

Meninio ugdymo mokytoja Vaiva Pocevičienė