Grupės projektas „Mūsų pojūčiai“

Ikimokyklinio ugdymo grupė „Lapiukai 🦊“ vykdė grupės projektą „Mūsų pojūčiai“. Projekto tikslas gilinti vaikų žinias ir pasitelkiant pojūčių pagalbą lavinti vaikų gebėjimų ir pasiekimų sritis.
👃 Vaikai lavindami uoslę žaidė žaidimą „Atspėk, kas puodelyje“, pagal kvapą spėjo, kur slepiasi mėta, kur svogūnas, cinamonas, bananas ir kava).
🖐 Lavindami lytėjimą – vaikai į pagalbą pasitelkė „Basų kojų takelį“, diskutavo, kokios medžiagos buvo naudojamos takeliui, kuris „kilimėlis“ švelniausias/kiečiausias/vėsiausias ir pan. 👣
👀 Visuomenės sveikatos specialistė Roberta su vaikais diskutavo, kam mums reikalingos akys, blakstienos, antakiai. Ugdytiniai diskutavo ir dalinosi savo žiniomis, kodėl mes mirksime, kodėl užsimerkiame, kai einame miegoti. Atliko mankštelę akims, jas lavino atlikdami įvairias užduotis. Taip įsitikino, kad nėra lengva nematant įveikti kliūtis.
👅 „Lapiukų“ grupės vaikai susipažino su įvairiais skoniais: kartu, saldu, sūru, rūgštu. Kasdien ragaudami vaisius – įvardino, koks jų skonis, ar jie saldūs, ar kartūs, ar rūgštūs.
👂 Galiausiai, klausydami įvairių garsų vaikai bandė atspėti, koks tai garsas (ar lietus, ar krioklys, ar pūga, ar netgi kokio nors paukščio čiulbėjimas), taip vaikai lavino klausą ir gilino žinias 👧👦

Paieška

Laisvos vietos
nuo 2021-09-01

Nėra

Socialiniai tinklai

Parama

Kviečiame skirti 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio Šiaulių lopšeliui-darželiui ,,Drugelis“. Skirdami paramą, Jūs prisidėsite prie lopšelio-darželio ,,Drugelis“ vaikų ugdomosios aplinkos gerinimo, modernizavimo ir saugumo.

Detali paramos skyrimo instrukcija >>>

Archyvas

Steigėjas

           Steigėjas

Šiaulių lopšelis-darželis „Drugelis“
Įstaigos kodas 190527487
A. s. LT59 7300 0100 7569 9249
AB „Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Rūta Šiaučiulienė – direktorė

Vilniaus g. 123 A 76354 Šiauliai
Tel. (8-41) 524489 (raštinės vedėja)
El. p. drugelis@sdrugelis.lt
Pirmadienis-penktadienis 7.00-17.30

2022 © Šiaulių l-d „Drugelis“
Uždaryti valdymo meniu