Ikimokyklinio amžiaus grupės „Skruzdėliukai“ STEAM projektas „IŠDYKUSIOS SPALVOS“

Spalvos ir jų pažinimas yra šviesiausia vaikystės dalis. Vaikai dievina spalvas ir į kiekvieną reaguoja kitaip, tačiau supranta jas skirtingai nei suaugusieji.

Bendraujant su vaikais, spalvos gali tapti geru sąjungininku tarpusavio bendravimo procese. Spalvos – bene svarbiausia priemonė išreikšti emocijoms, ypatingai toms, kurias labai sunku apsakyti.

Tačiau reikėtų nepamiršti, kad maži vaikai pradžioje įsisavina grynas spalvas ir tik palaipsniui pradeda suvokti jų išvestines bei jų atspalvius.

Niekas nenuginčys, naudingiausių ir vertingiausių dalykų patys mažiausieji išmoksta per jiems patinkančią veiklą, kitaip tariant, per smagius ir nuotaikingus žaidimus.

Ikimokyklinio ugdymo grupės „Skruzdėliukai“ projekto „Išdykusios spalvos“ tikslas – per žaidybinę, pažintinę bei STEAM veiklas supažindinti vaikus su pagrindinėmis spalvomis bei jų atspalviais.

Pirmoji spalva, su kuria supažindinami vaikai – mėlyna. Šiai temai pasirinkta „Kelionė mėlynu autobusiuku“, kurios metu vaikai aplanko „Debesėlių karalystę“, medūzų virtuvėlę, žydrųjų jūros arkliukų jūrą, nukeliauja į ramųjį žuvelių pasaulį.

„Kelionės mėlynu autobusiuku“ metu vaikai suprato, kas yra šiltas, kas šaltas, kodėl šoka lašiukai ir verkia debesėlis, kiek kojų turi medūzos ir kaip jos šoka, kas atsitinka su kisieliumi, jei įlašini dažų, kaip atsiranda jūros puta ir kokius pojūčius ji sukelia.

Visų veiklų metu lavinamos vaikų meninės, kūrybinės kompetencijos, ugdomas bendravimas ir bendradarbiavimas, turtinamas vaikų žodynas, skatinama saviraiška bei gramatiškai tiksli kalba.

Susipažinę su mėlyna spalva su nekantrumu laukiame kitos kelionės į stebuklingą spalvų pasaulį…

Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja Airida Bubelienė, meninio ugdymo mokytoja Vaiva Pocevičienė

Paieška

2 laisvos vietos (nuo 2021 m. rugsėjo 1 d.) 2018 m. gimimo vaikams.

Socialiniai tinklai

Parama

Kviečiame skirti 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio Šiaulių lopšeliui-darželiui ,,Drugelis“. Skirdami paramą, Jūs prisidėsite prie lopšelio-darželio ,,Drugelis“ vaikų ugdomosios aplinkos gerinimo, modernizavimo ir saugumo.

Detali paramos skyrimo instrukcija >>>

Archyvas

Steigėjas

           Steigėjas

Šiaulių lopšelis-darželis „Drugelis“
Įstaigos kodas 190527487
A. s. LT59 7300 0100 7569 9249
AB „Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Rūta Šiaučiulienė – direktorė

Vilniaus g. 123 A 76354 Šiauliai
Tel. (8-41) 524489 (raštinės vedėja)
El. p. drugelis@sdrugelis.lt
Pirmadienis-penktadienis 7.00-17.30

2021 © Šiaulių l-d „Drugelis“
Uždaryti valdymo meniu