Išreiškiame supratimą ir palaikymą

Pasaulinę autizmo dieną išreiškiame supratimą ir palaikymą autizmo spektro sutrikimų turintiems vaikams ir jų tėvams.

Balandžio 2-oji – Pasaulinė autizmo diena. Dar 2007 metų gruodžio 18 dieną Jungtinių Tautų Generalinė Asamblėja paskelbė balandžio 2-ąją Pasauline autizmo diena, kurios tikslas – didinti visuomenės informuotumą apie autizmo spektro raidos sutrikimus, atkreipti atsakingų institucijų dėmesį į kylančias problemas šeimoms, auginančioms šių sutrikimų turinčius vaikus, ugdyti visuomenės supratimą bei toleranciją kitokiems vaikams ir jų tėvams.

ŠIĄ DIENĄ ŽMONĖS: kai kurie rengiasi mėlynos spalvos drabužiais, kai kurie naudoja mėlynos spalvos aksesuarus, kas piešia lietaus lašelius, o kas mėlynas saules, kas apšviečia pastatus mėlynai, o kas socialiniuose tinkluose keičia profilio rėmelius išreikšdami solidarumą ir prisidėdami prie Pasaulinės autizmo supratimo dienos. Kokią spalvą ar simbolį bepasirinksite, svarbu, kad skleisdami žinojimą, Jūs prisidedate prie autistiškų vaikų ir suaugusiųjų priėmimo Lietuvoje, kovos su mitais bei stigmomis.

Balandis – autizmo supratimo mėnuo. Autizmo spektro sutrikimas – tai ne liga, tai kitoks aplinkos suvokimas, bendravimas, elgesys.

Šiaulių lopšelio-darželio „Drugelis“ bendruomenė jungiasi prie akcijos ir palaiko autizmo spektro sutrikimus turinčius vaikus ir jų tėvus.

Paieška

4 laisvos vietos (nuo 2021 m. rugsėjo 1 d.) 2018 m. gimimo vaikams.

Socialiniai tinklai

Parama

Kviečiame skirti 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio Šiaulių lopšeliui-darželiui ,,Drugelis“. Skirdami paramą, Jūs prisidėsite prie lopšelio-darželio ,,Drugelis“ vaikų ugdomosios aplinkos gerinimo, modernizavimo ir saugumo.

Detali paramos skyrimo instrukcija >>>

Archyvas

Steigėjas

           Steigėjas

Šiaulių lopšelis-darželis „Drugelis“
Įstaigos kodas 190527487
A. s. LT59 7300 0100 7569 9249
AB „Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Rūta Šiaučiulienė – direktorė

Vilniaus g. 123 A 76354 Šiauliai
Tel. (8-41) 524489 (raštinės vedėja)
El. p. drugelis@sdrugelis.lt
Pirmadienis-penktadienis 7.00-17.30

2021 © Šiaulių l-d „Drugelis“
Uždaryti valdymo meniu