Mano emocijos ir aš

Socialinis emocinis ugdymas – tai procesas, per kurį vaikai įgyja ir mokosi efektyviai naudoti žinias, gebėjimus, įgūdžius bei vertybines nuostatas.

Siekiant pagerinti socialinės kompetencijos nuostatas, ikimokyklinio ugdymo grupės „Lapiukai“ vaikai domėjosi savo ir kitų emocijomis bei jausmais.

Pasitelkdami programą ,,Kimochis“, vaikai mokėsi atpažinti emocijas, jas įvardinti bei atkartoti. Taip pat mokėsi suprasti, ką reiškia tam tikros mimikos, diskutavo, kuo jos skiriasi ir kuo yra panašios. Gamino grupės fotoalbumą – emocijų knygą. Stebėdami vienas kitą nuotraukose, įsitraukė į pokalbius – diskusijas.

Vaikai turėjo galimybę patobulinti socialinį emocinį intelektą, kuris padės puoselėti darnius tarpusavio santykius bendruomenėje ir stiprinti atsakingą elgesį visuomenėje.

 

Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja Melika Pakalnytė

Paieška

Socialiniai tinklai

Parama

Kviečiame skirti 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio Šiaulių lopšeliui-darželiui ,,Drugelis“. Skirdami paramą, Jūs prisidėsite prie lopšelio-darželio ,,Drugelis“ vaikų ugdomosios aplinkos gerinimo, modernizavimo ir saugumo.

Detali paramos skyrimo instrukcija >>>

Archyvas

Steigėjas

           Steigėjas

Šiaulių lopšelis-darželis „Drugelis“
Įstaigos kodas 190527487
A. s. LT59 7300 0100 7569 9249
AB „Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Rūta Šiaučiulienė – direktorė

Vilniaus g. 123A, 76354 Šiauliai
Mob. +370 670 63 841 (raštinė)
El. p. drugelis@sdrugelis.lt
Pirmadienis-penktadienis 7.00-17.30

2024 © Šiaulių l-d „Drugelis“
Uždaryti valdymo meniu