Paukšteliai žiemą

Šaltos ir snieguotos žiemos yra tikras išbandymų metas mūsų krašte žiemoti pasilikusiems paukščiams: sniegas uždengia ir taip negausias maisto atsargas, o paspaudęs šaltukas jas dar tvirčiau užrakina ir padaro sunkiai pasiekiamas.

Ikimokyklinio ugdymo grupės „Ežiukai“ ugdytiniai kartu su auklėtojomis Ramute ir Jurgita visą savaitę kalbėjosi tema „Paukšteliai žiemą“. Vartė knygas, bandė surasti ten pažįstamus paukštelius, imitavo paukštelių judesius, jų skleidžiamus garsus, klausėsi trumpų pasakojimų apie paukščius, žiūrinėjo nuotraukas, plakatus.

Vaikai diskutavo, kuo gali padėti žiemojantiems paukšteliams ir nusprendė, kad pradėti lesinti paukščius niekada nėra vėlu. Vaikai kartu su auklėtojomis gamino lesyklėles paukšteliams STEAM veikla „Lesyklėlių gaminimas“ leido vaikams susipažinti su įvairių medžiagų tekstūra, medžiagų savybių pokyčiais keičiantis temperatūrai. Suprato, kuo minta paukšteliai.

Paukščių globa žiemą – tai ne vien malonumas atliekant gerą darbą, bet ir puiki galimybė iš arčiau pažinti ir padėti mūsų krašte žiemoti pasiliekantiems paukščiams, mokyti juos gerumo, atsakingumo, vaizdžiai paaiškinti gamtoje vykstančius procesus.

Paieška

LAISVOS VIETOS
nuo 2023-09-01:
Lopšelio grupėje – 1 vieta;
2020 m. gimimo vaikams – 2 vietos;
2019 m. gimimo vaikams – 2 vietos;
2018 m. gimimo vaikams – 3 vietos;
skirtingo amžiaus grupėse – 1 vieta;
2017 m. gimimo (PUG) vaikams – 7 vietos.

Socialiniai tinklai

Parama

Kviečiame skirti 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio Šiaulių lopšeliui-darželiui ,,Drugelis“. Skirdami paramą, Jūs prisidėsite prie lopšelio-darželio ,,Drugelis“ vaikų ugdomosios aplinkos gerinimo, modernizavimo ir saugumo.

Detali paramos skyrimo instrukcija >>>

Archyvas

Steigėjas

           Steigėjas

Šiaulių lopšelis-darželis „Drugelis“
Įstaigos kodas 190527487
A. s. LT59 7300 0100 7569 9249
AB „Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Rūta Šiaučiulienė – direktorė

Vilniaus g. 123 A 76354 Šiauliai
Tel. (8-41) 524489 (raštinės vedėja)
El. p. drugelis@sdrugelis.lt
Pirmadienis-penktadienis 7.00-17.30

2023 © Šiaulių l-d „Drugelis“
Uždaryti valdymo meniu