Prevencinė akcija „Išgirskime tylą“

Kasdien mus supa daugybė garsų – vieni iš jų malonūs, kiti erzina. TRIUKŠMAS – tai sukelti įvairaus stiprumo ir dažnio garsai, kurie trukdo dirbti, poilsiauti, neigiamai veikia vaikų ugdymosi procesą, pažeidžia klausą, sutrikdo miegą, skatiną stresą ir kenkia sveikatai.

Šių metų balandžio 28 dieną, ugdant vaikų supratimą apie triukšmą ir diegiant atsakomybę ir suvokimą dėl aplinkos ir jų pačių keliamo triukšmo, Šiaulių lopšelio-darželio „Drugelis“ bendruomenė dalyvavo visuomenės sveikatos specialistės Ievos Mičurovos ir socialinės pedagogės Justinos Lukoševičienės organizuotoje prevencinėje akcijoje „Išgirskime tylą“, skirtoje Tarptautinei kovos su triukšmu dienai paminėti.

Ugdytiniai, klausydami atpalaiduojančios muzikos, meditavo, mankštinosi, piešė piešinius, žaidė tylos žaidimus. Grupėse buvo matuojamas triukšmo lygis.

Tyliausiomis nominuotos grupės organizatorių apdovanotos medaliais bei pažymėjimais.

Žmogus prisitaiko prie nuolatinio triukšmo ir tartum jo nejaučia, todėl labai svarbu visiems besirūpinantiems savo ir aplinkinių sveikata, išmokti mėgautis tyla. Tik tada suprasime, kiek daug ji mums reiškia.

Visuomenės sveikatos specialistė Ieva Mičurova ir socialinė pedagogė Justina Lukoševičienė

Paieška

3 laisvos vietos (nuo 2021 m. rugsėjo 1 d.) 2018 m. gimimo vaikams

Socialiniai tinklai

Parama

Kviečiame skirti 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio Šiaulių lopšeliui-darželiui ,,Drugelis“. Skirdami paramą, Jūs prisidėsite prie lopšelio-darželio ,,Drugelis“ vaikų ugdomosios aplinkos gerinimo, modernizavimo ir saugumo.

Detali paramos skyrimo instrukcija >>>

Archyvas

Steigėjas

           Steigėjas

Šiaulių lopšelis-darželis „Drugelis“
Įstaigos kodas 190527487
A. s. LT59 7300 0100 7569 9249
AB „Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Rūta Šiaučiulienė – direktorė

Vilniaus g. 123 A 76354 Šiauliai
Tel. (8-41) 524489 (raštinės vedėja)
El. p. drugelis@sdrugelis.lt
Pirmadienis-penktadienis 7.00-17.30

2021 © Šiaulių l-d „Drugelis“
Uždaryti valdymo meniu