Šeimos šventė

Gegužės saulė, pavasario dvelksmas, pirmieji gėlių žiedai atvertė vieną gražiausių pavasario kalendoriaus dienų – Šeimos šventę.

Puiki ta gegužė… Svaigina trapi lapija, skleidžia pumpurus obelų sodai, visa žemė nuklota mažomis saulytėmis – saldžiomis pievų karūnomis. Rodos, pati gamta sveikina brangiausius žmones – mamą ir tėtį… Lyg gamtos stebuklas, žmogaus kūrinys – vaikas. Tad kieno daugiau, jei ne dukrelės ar sūnaus žodžiai įstringa giliausioje mamos ir tėvelio širdies kertelėje.

Kiekviena šeima vaikui yra neįkainojamas turtas. Iš šeimos atsinešame gebėjimus mylėti, padėti kitam, suprasti ir užjausti, globoti mažesnį ar silpnesnį, dalintis su kitais tuo, ką turi, kartu žaisti, mokytis, sportuoti, dirbti, augti ir tobulėti, džiaugtis, kai sekasi pačiam ir kai sekasi kitam, susipykus susitaikyti ir atleisti, pastebėti, atrasti ir ugdyti savo talentus.

Ikimokyklinio ugdymo grupės „Drugeliai“ vaikučiai kartu su auklėtojomis, meninio ugdymo pedagoge, pakvietė grupės vaikų šeimų narius į popietę, skirtą tarptautinei Šeimos dienai paminėti.

Vaikai kartu su tėveliais žaidė, šoko, dainavo, minė mįsles, atlikinėjo praktines užduotis.

Kruopščiai ruoštos dovanėlės ir gražūs žodžiai šildė artimųjų širdis….

Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja  Alma Čiužauskienė