Šiaurietiško ėjimo pamoka

Spalio 19 d. Šiaulių lopšelis – darželis Drugelis ugdytiniai susipažino su šiaurietiško ėjimo sportu. Judesio korekcijos specialistė Jurga Mikelionienė papasakojo apie šiaurietišką ėjimą. Vaikai sužinojo, kad tai nėra atskira sporto šaka, o  sveikatingumo skatinimo būdas, mankšta, asmeninis sportas.

Tai fizinė veikla su tikslu stiprinti fizines galias, kuri gali būti laikoma asmeniniu sportu, kaip ir paprastas ėjimas, bėgiojimas, plaukimas, tempimo pratimai ir t.t.

Vaikai taip pat sužinojo, kad šiaurietiško ėjimo pagrindinė priemonė ir  esmė – specialios lazdos. Vaikščiojant su lazdomis dirba net 90 procentų raumenų.

Šiaurietiško ėjimo pamoka yra tęstinio projekto ,,Mus vienija emocijos“ dalis, kurį finansuoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas įgyvendinama programa Olimpinė karta.

Paieška

Socialiniai tinklai

Parama

Kviečiame skirti 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio Šiaulių lopšeliui-darželiui ,,Drugelis“. Skirdami paramą, Jūs prisidėsite prie lopšelio-darželio ,,Drugelis“ vaikų ugdomosios aplinkos gerinimo, modernizavimo ir saugumo.

Detali paramos skyrimo instrukcija >>>

Archyvas

Steigėjas

           Steigėjas

Šiaulių lopšelis-darželis „Drugelis“
Įstaigos kodas 190527487
A. s. LT59 7300 0100 7569 9249
AB „Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Rūta Šiaučiulienė – direktorė

Vilniaus g. 123A, 76354 Šiauliai
Mob. +370 670 63 841 (raštinė)
El. p. drugelis@sdrugelis.lt
Pirmadienis-penktadienis 7.00-17.30

2024 © Šiaulių l-d „Drugelis“
Uždaryti valdymo meniu