STEAM inžinerijos mokslų renginys „Aš – mažasis inžinierius“

Vasario mėnesį Šiaulių lopšelio – darželio „Drugelis“ ugdytiniai tapo mažaisiais tiltų inžinieriais. Vaikai konstravo tiltus iš makaronų, plastikinių šiaudelių, stiklinių, kartono, konstruktorių, lauke statė sniego tiltus.

Veiklų metu mažieji sužinojo, kad tiltas tai statinys, jungiantis kelią per žemiau esančią upę, kanalą, tarpeklį ar panašiai. Tiltas, esantis virš kelio ar geležinkelio, vadinamas viaduku.

O inžinierius tai žmogus, kuris kuria, projektuoja, konstruoja įvairius statinius ir prietaisus. Ugdytiniai nepamiršo, kad tiltas yra labai tvirtas statinys, kuris atlaiko net pačias didžiausias ir sunkiausias transporto priemones, todėl, konstruodami savo tiltus, vaikai tarėsi, ieškojo būdų, kad tiltas būtų stabilus, tvirtas ir atlaikytų žaislines mašinėles.

Konstravimo proceso metu mažieji inžinieriai ugdėsi kūrybiškumo, problemų sprendimo, bendradarbiavimo įgūdžius. Tiek kūrybinis konstravimo procesas, tiek jo rezultatas buvo kupinas džiugių emocijų ir nuoširdaus vaikų džiaugsmo.

Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja Ieva Jankūnaitė

Paieška

Laisvos vietos
nuo 2021-09-01

Nėra

Socialiniai tinklai

Parama

Kviečiame skirti 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio Šiaulių lopšeliui-darželiui ,,Drugelis“. Skirdami paramą, Jūs prisidėsite prie lopšelio-darželio ,,Drugelis“ vaikų ugdomosios aplinkos gerinimo, modernizavimo ir saugumo.

Detali paramos skyrimo instrukcija >>>

Archyvas

Steigėjas

           Steigėjas

Šiaulių lopšelis-darželis „Drugelis“
Įstaigos kodas 190527487
A. s. LT59 7300 0100 7569 9249
AB „Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Rūta Šiaučiulienė – direktorė

Vilniaus g. 123 A 76354 Šiauliai
Tel. (8-41) 524489 (raštinės vedėja)
El. p. drugelis@sdrugelis.lt
Pirmadienis-penktadienis 7.00-17.30

2022 © Šiaulių l-d „Drugelis“
Uždaryti valdymo meniu