STEAM veikla „Pažintis su išmaniuoju inžinerijos pasauliu“

Šiaulių miesto savivaldybės iniciatyva nuo 2020 m. rudens penkiuose Šiaulių lopšeliuose-darželiuose pradėjo veikti STEAM centrai. Įkurtos naujos erdvės vaikų ugdymui Šiaulių lopšeliuose-darželiuose „Berželis“, „Drugelis“, „Pasaka“, Pupų pėdas“, Žirniukas“. Centrai aprūpinti naujomis priemonėmis ir įranga, kuri padės plėtoti vaikų matematinio, gamtos pažinimo, inžinerijos, meninių ir konstravimo, IKT gebėjimų ugdymą.

Įgyvendinant Šiaulių lopšelio-darželio „Drugelis“ programos „Keliaukime kartu su STEAM“ veiklas, ikimokyklinio ugdymo grupės „Boružėlės“ vaikai mokėsi ir kūrė su raidelėmis T (technologijos) ir E (inžinerija). STEAM veikoje „Pažintis su išmaniuoju inžinerijos pasauliu“ „mažieji Boružiukai susipažino su robotų „Pro-Bot“ valdymo kalba bei atliko praktines užduotis: centimetrais matavo robotų nubrėžtą kelią, programavo robotus, kad šie nubrėžtų kortelėje pavaizduotas figūras.

Vaikai noriai padėjo vieni kitiems programuoti naujuosius draugus robotus „Pro-Bot“, o jų įvykdytos komandos suteikė daug džiugių emocijų.

Robotai „Pro-Bot“ yra puiki priemonė kurti ir derinti paprastas, turinčias aiškų tikslą komandas, naudoti sekas, kartojimus, suprasti, kokie yra algoritmai ir kaip jie įgyvendinami.

Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja Ieva Jankūnaitė

Paieška

2 laisvos vietos (nuo 2021 m. rugsėjo 1 d.) 2018 m. gimimo vaikams.

Socialiniai tinklai

Parama

Kviečiame skirti 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio Šiaulių lopšeliui-darželiui ,,Drugelis“. Skirdami paramą, Jūs prisidėsite prie lopšelio-darželio ,,Drugelis“ vaikų ugdomosios aplinkos gerinimo, modernizavimo ir saugumo.

Detali paramos skyrimo instrukcija >>>

Archyvas

Steigėjas

           Steigėjas

Šiaulių lopšelis-darželis „Drugelis“
Įstaigos kodas 190527487
A. s. LT59 7300 0100 7569 9249
AB „Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Rūta Šiaučiulienė – direktorė

Vilniaus g. 123 A 76354 Šiauliai
Tel. (8-41) 524489 (raštinės vedėja)
El. p. drugelis@sdrugelis.lt
Pirmadienis-penktadienis 7.00-17.30

2021 © Šiaulių l-d „Drugelis“
Uždaryti valdymo meniu