Tarptautinė diena be automobilio

Pirmadienį, rugsėjo 23 dieną, lopšelio-darželio „Drugelis“ vaikai į įstaigą atvyko dviratukais, paspirtukais ir kitomis alternatyviomis, aplinkai draugiškomis, transporto priemonėmis, taip paminėdami  Tarptautinę dieną be automobilio.

Mažuosius pasitiko policijos bičiulis Amsis, kuris kartu su policijos pareigūne bei  vaikais dalyvavo „Kojyčių mankštoje“, žaidė žaidimus „Šviesoforas“, „Dirba, ūžia motoriukas“, atliko praktinės prevencinės veiklos „Būk saugus kelyje“ užduotis. Policijos pareigūnė supažindino vaikus su kelio ženklais, priminė kaip reikia pereiti gatvę, papasakojo apie kelyje tykančius pavojus, paaiškino, kodėl reikalingas atšvaitas, kurioje  vietoje jis turi būti prisegamas, kaip reikia elgtis kelyje tamsiuoju paros metu.

Daugiausia džiaugsmo ir emocijų mažiesiems įstaigos lankytojams suteikė bemotorių transporto priemonių eitynės važiuotynės. Darželio kieme riedėjo paspirtukai, triratukai, dviratukai, traukiami ir stumiami ratuoti žaislai, mašinėlės. Ugdytiniai savo ,,ratuotas priemones“ demonstravo vieni kitiems, noriai dalijosi jomis tarpusavyje.

Jolita Uljanovienė

Vaizdo įrašas Youtube