Terapinė edukacija „Lėlių teatro magija“

Šiaulių lopšelio-darželio „Drugelis“ priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai dalyvauja projekto „Veltinio teatras: biblioterapija vaikams“ veiklose. „Pelėdžiukų“ grupės vaikai išbandė vieną iš geriausiai žinomų ir labiausiai paplitusių meno terapijos formų – lėlių teatro terapiją.

Edukacijoje „Lėlių teatro magija“ Klaipėdos lėlių teatro kūrėjai – režisierė, dailininkė, aktorė Aušra Bakanaitė; aktorius, režisierius Vytautas Kairys; aktorius, šviesų dailininkas, garso operatorius Kęstutis Bručkus – padovanojo magišką kelionę į lėlių teatro pasaulį. Edukacijos dalyviai kartu su pagrindiniu personažu „A4″ iš pačių paprasčiausių ir prieinamiausių priemonių kūrė lėlę, įkvėpė jai gyvybę, pavertė teatro personažu.

Darželinukai, sužinoję svarbiausius lėlių teatro istorijos bei raidos momentus, ne tik suprato, kaip veikia lėlių teatras, bet ir pajuto teatro magijos galią.

Projektą „Veltinio teatras: biblioterapija vaikams“ dalinai finansuoja Lietuvos Kultūros Taryba ir Šiaulių miesto savivaldybė.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Danguolė Jablonskienė

Paieška

Laisvos vietos
nuo 2021-09-01

2018 m. gimimo – 8,
2015 m. gimimo – 4,

Socialiniai tinklai

Parama

Kviečiame skirti 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio Šiaulių lopšeliui-darželiui ,,Drugelis“. Skirdami paramą, Jūs prisidėsite prie lopšelio-darželio ,,Drugelis“ vaikų ugdomosios aplinkos gerinimo, modernizavimo ir saugumo.

Detali paramos skyrimo instrukcija >>>

Archyvas

Steigėjas

           Steigėjas

Šiaulių lopšelis-darželis „Drugelis“
Įstaigos kodas 190527487
A. s. LT59 7300 0100 7569 9249
AB „Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Rūta Šiaučiulienė – direktorė

Vilniaus g. 123 A 76354 Šiauliai
Tel. (8-41) 524489 (raštinės vedėja)
El. p. drugelis@sdrugelis.lt
Pirmadienis-penktadienis 7.00-17.30

2021 © Šiaulių l-d „Drugelis“
Uždaryti valdymo meniu