Vaikai lankėsi šunų fizinio lavinimo centre ,,Tvirta letena“

Birželio 28 d. Šiaulių lopšelio-darželio ,,Drugelis“ priešmokyklinio ugdymo grupės „Boružėlės“ ugdytiniai kartu su mokytojomis lankėsi šunų fizinio lavinimo centre „Tvirta letena“.

„Tvirta letena“ – tai tarsi šunų sporto klubas, tačiau čia treniruojami ne tik raumenys, bet ir smegenys. Šunys mąsto ir priima sprendimus, mokosi galybės naujų dalykų ir stiprina tiek raumenyną, tiek ir santykius bei ryšį su šeimininku.

Vaikus centre pasitiko sertifikuota profesionali šunų fitneso trenerė Kristina ir jos augintinis – lygiaplaukis retriveris, kuris iš karto nudžiugo pamatęs tiek mažų lankytojų.

Trenerė Kristina papasakojo apie darbo su šunimis ypatumus, atskleidė, kokie iššūkiai laukia dirbant su šuniukais po įvairių operacijų ar traumų. Vaikai su dideliu susidomėjimu klausėsi trenerės pasakojimų, uždavinėjo įvairiausių klausimų ir degė nekantrumu pamatyti, kaip darbas vyksta iš tikrųjų.

Trenerė su savo augintiniu noriai pademonstravo keletą pratimų, kurie stiprina šunų raumenyną, leido vaikams patiems pabūti trenerio vietoje ir išbandyti savo jėgas bendraujant su šunimi.

Vaikai liko sužavėti trenerės Kristinos atsidavimu darbui bei begaline meile šuniukams. Visi pažadėjo dar ne kartą aplankyti šį nuostabų šunų fizinio lavinimo centrą, o kai kurie čia sugrįš su savo augintiniais.

Dėkojame Kristinai Čypienei už neįkainojamas akimirkas ir nuostabią pažintį su šunų fitneso trenerio specialybe!

Meninio ugdymo mokytoja Vaiva Pocevičienė

Paieška

Socialiniai tinklai

Parama

Kviečiame skirti 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio Šiaulių lopšeliui-darželiui ,,Drugelis“. Skirdami paramą, Jūs prisidėsite prie lopšelio-darželio ,,Drugelis“ vaikų ugdomosios aplinkos gerinimo, modernizavimo ir saugumo.

Detali paramos skyrimo instrukcija >>>

Archyvas

Steigėjas

           Steigėjas

Šiaulių lopšelis-darželis „Drugelis“
Įstaigos kodas 190527487
A. s. LT59 7300 0100 7569 9249
AB „Swedbank“

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Rūta Šiaučiulienė – direktorė

Vilniaus g. 123 A 76354 Šiauliai
Tel. (8-41) 524489 (raštinės vedėja)
El. p. drugelis@sdrugelis.lt
Pirmadienis-penktadienis 7.00-17.30

2024 © Šiaulių l-d „Drugelis“
Uždaryti valdymo meniu